Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Hollywood Sign

Go down 
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin

Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja

PisanieTemat: Hollywood Sign   Wto Wrz 04, 2018 6:33 pm

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w LA.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://lgbt-school.forumpolish.com
Kyle Mathieu

Tożsamość płciowa : mężczyzna
Orientacja : biseksualny
Liczba postów : 21
Grupa : Sophmore 10th grade

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Sob Paź 06, 2018 11:17 pm

Zdecydowanie to miejsce robi wrażenie, tym bardziej na kimś, kto nigdy wcześniej nie przebywał w LA. Sam jak pierwszy raz tutaj zagościłem byłem w szoku tego miejsca i naprawdę zrobiło co miało. Nigdy się tego nie zapomina, zdecydowanie.
Samochód zostawiłem na parkingu, niedaleko znaku. Musieliśmy trochę pochodzić, ale no cóż. Dla tego widoku warto. Z auta zabrałem jeszcze dodatkową kurtkę, którą zawsze przy sobie nosiłem, którą podarowałem Samuelowi, bo widziałem, że biedak nieco marznie.
Usiedliśmy w dobrym miejscu widokowym, a przed nami już tylko znajdowało się piękne LA, które widać jak na mapie.
-Liczę na to, że cię nie zawiodłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sammy Marsh

Tożsamość płciowa : Mężyczna
Orientacja : Panseksualny
Liczba postów : 36
Grupa : Uczeń

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Pon Paź 08, 2018 4:48 pm

Poruszałem głową w rytm muzyki lecącej z radia. Było całkiem spoko, miasto nocą było piękne. Zawsze mi się podobała jazda po ciemku. Zaczęliśmy się powoli oddalać od centrum, o dziwo nie zacząłem się martwić, ani nic. Dojechaliśmy do chyba ikony Los Angeles, znaku Hollywood.
Troszkę trzeba było dojść, ale co jak co, ale kondycje mam dobrą.
- Szczerze to dość oklepane miejsce... ale przyznać muszę, że jest tu pięknie. - uśmiechnąłem się do niego delikatnie okrywając porządnie się jego kurtką. To miłe... zapaliłem papierosa i siadłem przy znaku patrząc i podziwiając piękny widok. Aż odbierało dech.
- Miasto nocą jest takie śliczne... - przyznałem cicho i nieświadomie oparłem o niego. Po chwili się odsunąłem. - Długo tu mieszkasz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kyle Mathieu

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Pon Paź 08, 2018 10:24 pm

No takiej reakcji to się nie spodziewałem, okej. Prychnąłem tylko głośno na jego pierwsze słowa. Oklepane to będzie jak z buta będziesz wracał do domu mój drogi... Natomiast już nie miałem siły się wykłócać, bo ostatnie czego mi tej nocy było trzeba to jeszcze jakieś głupie spory.
Uśmiechnąłem się lekko, kiedy się o mnie oparł, przez co jak tylko się odsunął, ręką znowu go do siebie przybliżyłem. No co? Mnie też jest tak wygodnie, a przy okazji nieco cieplej. W końcu bije od niego naturalne ciepełko, a dzisiejszej nocy jest to dość pomocne.
-Kilka lat. Da się szybko przywyknąć. - stwierdziłem, patrząc przed siebie. Francja dalej była dla mnie ważnym miejscem i bardzo tęskniłem za rodzinnym domem, jednak w Stanach można o wiele więcej niż tam. Możliwości jest wiele. -A ty? Masz jakieś plany co chcesz robić po szkole? - interesowało mnie to całkiem. Ludzie jak już tutaj przyjadą, dość szybko nie uciekają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sammy Marsh

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Wto Paź 09, 2018 7:26 pm

Myślałem czy czasem go nie walnąć jak mnie do siebie przyciągnął, ale racja... było tak dużo cieplej i milej. Kilka lat? Mało precyzyjnie, ale nie najgorzej. Zastanowiłem się nad jego pytaniem. Czy ja chciałem coś robić po szkole? Zapewne... chociaż nie było to sprecyzowane. Chciałem dużo zarabiać, chciałem na pewno mieć operację zmiany płci i zapewnić siostrze szczęście.
- Dokładnie to nie wiem. Zawsze chciałem śpiewać, nieważne jak głupio to brzmi. Takie marzenia ma chyba każdy dzieciak... Głupie marzenia... pewnie zostanę prawnikiem lub policjantem czy coś w tym stylu... - mruknąłem cicho okrywając się mocniej ciepłą kurtką.
- A ty? Co Pan Maserati chciałby robić? Fajną furę już masz, zapewne wielkie dom też... będziesz pracować w firmie ojca czy coś? - spytałem. Mogło zabrzmieć to dość złośliwie, ale nie miało takie być. Od zwykłe pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kyle Mathieu

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Wto Paź 09, 2018 7:38 pm

Lubiłem słuchać co dokładnie ludzie chcą robić w przyszłości. Zawsze mnie to interesowało. Czasami niektórym kibicowałem, nie, żebym reszcie jakoś źle życzył, bo choć jestem często mega chamski i praktycznie wyglądam, jakbym miał wszystko w dupie, to jednak nie przeszkadzają mi ludzie, którzy nic dla mnie nie znaczą i chcą się tylko wygadać. Wow, Kyle potrafi być całkiem dobrą osóbką.
-Całkiem ciekawe. Myślę, że jeśli szybko się nie poddasz to może ci się udać, tym bardziej, że teraz mieszkasz w LA. Tutaj wszystko jest możliwe, a jeśli masz dobry głos, to już w ogóle zajebiście. - taka prawda, okej? Nie ma w Los Angeles rzeczy, której nie da się osiągnąć. To ogromne miasto, praktycznie przy odrobinie szczęścia, a gdy wie, gdzie szukać i co robić, można osiągnąć tutaj wszystko. Dosłownie.
-Ha, na pewno. Nie no. Tak serio to jeszcze się zastanawiałem, ale na pewno chcę pójść w kierunku muzyki. Spisuje dużo tekstów, sam tworzę nawet na fortepian i gitarę. Jestem trochę uzdolniony w tych dziedzinach. Starzy chcą, abym poszedł w kierunku bardziej... poważnym? Nie wiem. Nie mam ochoty na to, nuda. - wzruszyłem ramionami, ale taka prawda. Po co miałbym zostać jakimś nudnym lekarzem albo prawnikiem, jeśli mogę skakać po scenie albo grać na pianinie przed milionami ludzi? To o wiele ciekawsza perspektywa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sammy Marsh

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Wto Paź 09, 2018 7:47 pm

- Oho, co ty na to by założyć w takim razie zespół? - zaśmiałem się cicho. Może nie był aż tak skończonym idiotą za jakiego miałem go na początku? Westchnąłem cicho. Nacisk rodziców jest przerażający
- Mój chciał bym został jego księżniczką, więc zawsze mogłeś mieć gorzej. - parsknąłem cicho i zaciągnąłem się wypuszczając powoli dym. Samo wspomnienie ojca było koszmarem, a to co przeżyła przeze mnie Bev... nienawidziłem się za to. Powinienem od razu być silnym mężczyzną by ją bronić, a byłem jebaną ciotą.
- Widziałem już chyba 3 meneli, więc wątpię by każdemu się tu powiodło w życiu, wiesz Panie Maserati? Nie mniej coś musi w tym być. Jak się nie spróbuje nic ci się nie uda... - mruknąłem i spojrzałem uważnie na panoramę miasta. - Chciałeś wrócić przez te lata do Francji?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kyle Mathieu

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Wto Paź 09, 2018 8:04 pm

-W sumie to byłby dobry pomysł. Opera mydlana czy może rock? - spytałem z uśmiechem, ale w sumie to mówiłem całkiem serio. Miałem kiedyś we Francji mały zespół z kolegami, ale nie było to nic specjalnego, graliśmy tylko dla rodziców, a potem grupa się rozpadła, gdy poszliśmy do gimnazjum.
Przytaknąłem na jego stwierdzenie. Chciałem się spytać o co dokładniej mogło chodzić, ale nie chciałem już być taki nachalny, a skoro on sam czuł się facetem, a ojciec oczekiwał od niego czegoś innego to musi być okropne.
-Głównie się udaje, a to, że ktoś wybiera niewłaściwą ścieżkę, to niestety nic nie możemy na to poradzić. - wyciągnąłem z kurtki paczkę papierosów i zapaliłem jednego, patrząc prosto przed siebie. -W sumie to nie raz, nie dwa. Kocham Francję, jednak Stany też w jakiś sposób są dla mnie ważne. Sam nie wiem. Skomplikowane uczucie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sammy Marsh

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   Wto Paź 09, 2018 8:20 pm

- Tylko i wyłącznie rock... ewentualnie jakieś ballady raz na jakiś czas. - zaśmiałem się patrząc na niego rozbawiony. - Chyba, że bardzo ciągnie cię do opery, ale nigdy w życiu nie śpiewałem w ten sposób. - ostrzegłem i gdy szukał zapalniczki zbliżyłem się do niego i zapaliłem jego papieros swoim patrząc na niego uważnie z delikatnym uśmiechem.
- Rozumiem... chyba. - mruknąłem cicho. - Jeśli tam zamieszkasz wbiję ci się na chatę. - ostrzegłem w żarcie. Potem troszkę rozmawialiśmy o Francji, o podróżach, o planach na przyszłość, a także o różnych zespołach, głupich sytuacjach i tak dalej. Nie wiem w którym momencie zaczęło robić się jasno. Zmarszczyłem brwi i spojrzałem na telefon. Bev mnie zajebie.
- Jebany telefon mi się wyciszył... siostra pewnie odchodzi od zmysłów, stary jest już piąta. - podniosłem się i napisałem do siostry wiadomość "Żyje Bev, będę za niedługo, nie gniewaj się ;<" i ruszyłem w stronę samochodu.
- Ruchy Panie Maserati, bo będę niedługo martwym trupem.

/z.t + Pan Maserati/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hollywood Sign   

Powrót do góry Go down

Hollywood Sign
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Znak Hollywood