Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 It's not like I like you.

Go down 
AutorWiadomość
Alec Blackwood

Alec Blackwood


Age : 34
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 9
Grupa : Nauczyciel matematyki
Join date : 27/09/2018

It's not like I like you. Empty
PisanieTemat: It's not like I like you.   It's not like I like you. EmptyCzw Wrz 27, 2018 6:12 pm

Diana Northland
To może wydać się zabawne, ale poznaliśmy się w barze. Było to pod koniec moich studiów, miło nam się rozmawiało, dowiedziałem się o jej planach, nie byłem wtedy w stanie jej nie podziwiać. Nie wiem jak to się stało, że założyliśmy się kto wyrwie osobę na najgłupszy tekst, więc podszedłem do typa z baru, chciałem coś wymyślić, ale wydusiłem tylko "twoje oczy te, które masz na twarzy są ładne."  Tak ją rozbawiłem że wygrałem... Po tym staliśmy się dobrymi znajomymi, zapomniałem o zakładzie, a po studiach poszedłem na kursy w kierunku pedagogicznym, wspierałem ją w planach i nie umiałem odmówić oferty pracy, gdy w końcu otworzyła wymarzoną szkołę w LA

It's not like I like you. 1140-jessica-lange-flowers.imgcache.rev819de88f608053d8c90520014f993971

Isabelle Blackwood
Moja najdroższa, rozpieszczana przeze mnie, wredna i kłótliwa siostrzyczka. Nasza relacja, jak każdego rodzeństwa jest różna, wredna mała małpka uwielbia mnie denerwować i wypominać mi wszystkie występki. Mimo wszystko nie pozwoliłbym nigdy jej skrzywdzić. Zawsze pomaga mi wybrać ciuchy, zna się na modzie i makijażu. MAM DOŚĆ ROBIENIA ZA JEJ MANEKINA DO ĆWICZEŃ MAKIJAŻU, ZNAJDŹ SOBIE W KOŃCU ZNAJOMYCH.

It's not like I like you. Large

Noah Cartner
Jest to jeden z najbardziej męczących i niezdyscyplinowanych uczniów, jednak muszę przyznać, że mam do niego słabość. Jest młody i utalentowany, do tego to cudowny chłopak z którym można porozmawiać o ile nie próbuję się popisać przed resztą klasy.

It's not like I like you. Original


Magnus Bane
Nauczyciel z którym znalazłem od razu wspólny język. Jest zabawny, ale też niesamowicie inteligentny.. no i przystojny. Troszkę mnie zauroczył. Co prawda nasza relacja nie jest jeszcze bliska, ale już czuję swobodę w rozmowie, nie martwię się wtedy, czy to co powiem nie będzie złe lub nieodpowiednie.

It's not like I like you. 4c664ef928613ff40a964c70611a1099




Powrót do góry Go down
 
It's not like I like you.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Kartoteka :: Relacje-
Skocz do: