Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Przychodnia

Go down 
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin

Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja

PisanieTemat: Przychodnia   Nie Wrz 30, 2018 12:12 am

Przychodnia w centrum miasta, tu można się wybrać gdy na przykład złamie się rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://lgbt-school.forumpolish.com
Eddie Kaspbrak

Liczba postów : 85
Grupa : Freshman 9th grade

PisanieTemat: Re: Przychodnia   Wto Paź 09, 2018 8:01 pm

Co prawda wolałem udać się z tym do szpitala, ale powiedzieli, że na kontrolę mogę przyjść do przychodni. No niech im będzie, musiałem opuścić pierwsze godziny lekcyjne, ale miejmy nadzieję,że Richie.... że Stan... dobra, że Billy da mi swoje notatki, bo tamta dwójka pewnie będzie gadać o sztucznych kutasach i dildosach całymi godzinami.
Siadłem w poczekalni nie umiejąc oprzeć się pokusie by zajrzeć do broszurki o.. ciąży. O CHOLERA CZY JA MOGŁEM ZAJŚĆ Z RICHARDEM W CIĄŻĘ? Nie, nie, nie do tego trzeba kontaktu płciowego... a ja mu tylko zajrzałem w bokserki. Nie będę w ciąży... A ręka Richa? Cholera przez te broszurki nie myślałem logicznie, serio. Aż mi się niedobrze zrobiło.. ojeju nie chcę być w ciąży, za młody jestem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kyle Mathieu

Tożsamość płciowa : mężczyzna
Orientacja : biseksualny
Liczba postów : 21
Grupa : Sophmore 10th grade

PisanieTemat: Re: Przychodnia   Wto Paź 09, 2018 8:33 pm

Przyszedłem do przychodni na comiesięczne badanie krwi z powodu mojej domniemanej anemii. Naprawdę nie rozumiałem, o co chodziło tym wszystkim pierdolonym dorosłym, którzy mieli coś do powiedzenia na ten temat. Co z tego, że byłem taki blady? I często słabłem w niektórych momentach? Przynajmniej z Samuelem spędziłem miło czas. Teraz zaczyna się ten chujowy tydzień. Przynajmniej chociaż jeden dzień mnie ominie.
Zauważyłem tutaj pewnego małego chłopca, który wyglądał tak żałośnie, że aż mi się śmiać chciało. Czemu by nie porobić trochę sobie trochę jaj? W sumie to niezły pomysł. Zauważyłem, że ma gips, a ja mam super mocny mazak. Idealnie.
-Pierwszy tydzień szkoły i już sierotce się coś stało? Oj oj. - podszedłem do niego i wyciągnąłem z plecaka mazak, którym napisałem mu na gipsie wielkie słowo LOSER. No co, taka prawda, nie?
-Pewnie jeszcze się nie raz spotkamy, dzieciaczku. - wyglądał mi na geja, więc zapewne chodzi do Northwood. Zawołała mnie pielęgniarka, więc szybko poszedłem na to jebane badanie krwi, a następnie wysyłając mu tak zwanego buziaka w powietrzu, wyszedłem jak gdyby nigdy nic.
Tak to jest, gdy twoi kochani rodzice są spierdoleni, a tobie się jakby w życiu nudzi. Tak jakby.

(fTSIO sluts)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eddie Kaspbrak

Liczba postów : 85
Grupa : Freshman 9th grade

PisanieTemat: Re: Przychodnia   Wto Paź 09, 2018 9:24 pm

Siedziałem nikomu nie wadząc nikomu, a przynajmniej tak mi się zdawało, póki nie podszedł do mnie jakiś dziwny koleś. Gdy mnie zaczepił trochę się spiąłem, bez nikogo obok nie czułem się nawet na siłach jakoś sprzeciw wstawić.
- J-ja... Po prostu się przewróciłem... - powiedziałem cicho jąkając się troszkę jak Bill. Gdy podszedł z mazakiem chciałem się odsunąć, ale złapał mój gips trzymając siłą, więc poczułem straszliwy ból, że aż łzy pojawiły się w moich oczach. Spojrzałem na napis i poczułem kolejne ukłucie. Co on do mnie miał? Nie znał mnie przecież....
Spojrzałem za nim i otarłem oczy od łez. Po chwili była też moja kolej więc zniknąłem u pielęgniarki. Gdy wyszedłem na szczęście już go nie spotkałem, taksówką pojechałem do szkoły.
/z.t/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przychodnia   

Powrót do góry Go down

Przychodnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przychodnia