Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Im not fucking girl stupid asshole.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sammy Marsh

Sammy Marsh


Tożsamość płciowa : Mężyczna
Age : 20
Orientacja : Panseksualny
Liczba postów : 36
Grupa : Uczeń
Join date : 27/09/2018

Im not fucking girl stupid asshole. Empty
PisanieTemat: Im not fucking girl stupid asshole.   Im not fucking girl stupid asshole. EmptyCzw Wrz 27, 2018 6:13 pm

Im not fucking girl stupid asshole. 161025115844-millie-bobby-brown-super-tease

W papierach ma Samantha, ale pracuje nad tym x Marsh x 3 września x 15 x Freshman 9th Grade x Derry x panseksualny



biografia
Moje życie nigdy nie było usłane różami, nieważne jak Bev się starała to zmienić. Początkowo było dość sielankowo, gdy matka żyła. Pamiętam cudowny zapach domowych ciastek, jej uśmiech, kołysankę którą co noc nam śpiewała, chociaż wszystko jest nieco ukryte za mgłą. Tak.. byliśmy wtedy szczęśliwi. Niestety nie zdążyłem nawet zacząć chodzić do przedszkola, gdy ciężko zachorowała. Nie rozumiałem wtedy, co się dzieje, ale już wtedy ojciec nieco się zmieniał i zaczął więcej pić. Po jej śmierci nasze życie mocno się zmieniło, w domu atmosfera była dziwnie napięta, ojciec często pozwalał sobie na zbyt dużo, a ja odkryłem, że różowe sukienki, typowo kobiece tematy strasznie mnie irytują, nie czułem się z nimi dobrze. Im starszy byłem, tym więcej przeszkadzało mi w tym, jakim próbował wykreować mnie ojciec. Moje ciało również nie było takie, jakie bym pragnął. Figurę miałem bardzo kobiecą, piersi z roku na rok coraz większe, a włosy zawsze długie, związane w różne piękne fryzury. Zacząłem siebie nie znosić. Nienawidziłem swojego imienia, swojego ciała i tego, kim ojciec chciał bym się stał. W końcu wyjawiłem wszystko Bev, siostra zawsze umiała mnie wesprzeć, doradzić i pomóc z tym, co mnie gryzło. Kochała mnie i nigdy nie osądzała. To ona po raz pierwszy ścięła moje włosy, pomogła kupować ciuchy, które chciałem i... przyjęła niestety całą złość ojca na siebie. W wieku 10 lat zapisałem się na różne sporty, koszykówkę, piłkę ręczną, biegi, karate, tai chi i taekwondo, a jako, że nie były to tanie sprawy, musiałem być najlepszy by dostawać stypendium. I udało mi się, niestety te zajęcia sprawiały, że miałem miej czasu dla siostry, która czuła się samotna. Niedługo później znalazła grupkę przyjaciół, których i ja pokochałem całym sercem. Oni również akceptowali Samuela. Co prawda nie każdy umiał zrozumieć, ale każdy z nich akceptował kim jestem. Często między zajęciami dodatkowymi spotykaliśmy się i spędzaliśmy wspólnie czas. Gdy siostra postanowiła wyjechać i zaproponowała mi, bym udał się z nią, nie umiałem odmówić.

Im not fucking girl stupid asshole. Original

charakter
Nie należała nigdy do łatwych osób, ma wiele zainteresowań i zazwyczaj uparcie dąży do bycia najlepszą. Zawsze ma wobec siebie wysokie wymagania. W przeciwieństwie do kobiet, nie lubi mówić o modzie, nie lubi plotek, nie panikuje za często, nie czuję jakiejś wielkiej zazdrości i raczej woli sobie ułatwiać kontakty z ludźmi, więc śmiało mówi co jej nie pasuję. Przez to co przeżywały z siostra w domu czasami bywa agresywna, ale na szczęście dodatkowe zajęcia pomagają jej z tym walczyć. Jest bardzo ambitna, mądra i ma świetne poczucie humoru... czarnego humoru zazwyczaj. O bliskich się troszczy i walczy zawzięcie, miłości romantycznej jeszcze nigdy nie zaznała, chociaż kilka osób ją pociągało już. Wierzy w prawdziwą miłość i uważa, że nieważne kto ją pokocha, czy facet czy kobieta, jeśli będzie to szczere uczucie jest w stanie być w związku z taką osobą.

ciekawostki
- Nie próbuj mówić do niej Samantha bo zginiesz
- Nigdy nie rozumiała i nigdy raczej nie zrozumie kobiet
- Całowała się tylko raz i całkiem dobrze wspomina ten pocałunek
- Kocha całą grupkę przyjaciół, ale ich też by umiała pobić gdyby zranili jej siostrę
- Pozwala czasami by siostra ją pomalowała i ubrała w kobiece ciuszki, które sama tworzy, bo bardzo wspiera siostrę w jej marzeniach
- Ma czarny pas w karate i stopień 3 DAN, czerwony pas w Taekwondo i stopień 2 kup oraz 5 kyu w kendo
- Jest najlepsza w pluciu w dal I CO TY NA TO RICHIE?
- Nigdy nie była w związku i jakoś bardzo ją do tego nie ciągnie
- Poza sportem ma też ogromny talent i zamiłowanie do malarstwa i rysunku


Im not fucking girl stupid asshole. Tumblr_oyjmbkrtep1w8a97lo2_1280
Powrót do góry Go down
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Im not fucking girl stupid asshole. Empty
PisanieTemat: Re: Im not fucking girl stupid asshole.   Im not fucking girl stupid asshole. EmptyCzw Wrz 27, 2018 9:48 pm

Akcept. Witamy w Northwood Highschool!
Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
 
Im not fucking girl stupid asshole.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Kartoteka :: Karty Postaci-
Skocz do: