Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fabuła-forma wywiadu

Go down 
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Fabuła-forma wywiadu Empty
PisanieTemat: Fabuła-forma wywiadu   Fabuła-forma wywiadu EmptyWto Wrz 04, 2018 6:13 pm

[Redaktor] - Mieliśmy ostatnio zaszczyt porozmawiać z dyrektorką liceum Northwood Dianą Northland.
[D.N] - Witam wszystkich i dziękuję za zaproszenie.
[R] - Moje zasadnicze pytanie. Co skłoniło Cię do założenia szkoły dla dzieci ze społeczności lgbt?
[D.N] - Moje własne doświadczenia z młodości skłoniły mnie do takiego kroku. Przez wiele lat sama byłam obiektem drwin i nietolerancji ze strony rówieśników i otoczenia. Uważam, że nikt nie powinien czuć się odtrącony tylko dlatego, że pokochał osobę tej samej płci, bądź nie czuje się swobodnie w swoim ciele. Moja szkoła ma być miejscem, gdzie dzieciaki czują się bezpiecznie i swobodnie. Nie muszą przejmować się, że ktoś będzie wytykał ich palcami, dzięki czemu mogą bez trudu skupić się na nauce i rozwijaniu swoich pasji.
[R] - Czy otwarcie szkoły obciążyło Cię finansowo i czy przyniosło jakieś zyski?
[D.N] - Na początku nie było łatwo, jeśli chodzi o finanse. Data otwarcia kilka razy się przesuwała właśnie z powodu braku oszczędności. Mimo wsparcia mojej żony i państwa to nie była tania inwestycja, jednak jestem szczęśliwa, że znalazło się wielu sponsorów, którzy wspierali moją wizję. Mam u nich ogromny dług. Co do zysków nie ma nic piękniejszego niż widok radości i beztroski u moich podopiecznych.
[R] - Od jak dawna planowałaś otworzyć taką szkołę?
[D.N] - Przyznam, że plany pojawiły się już po skończeniu mojego liceum, jednak jak wspominałam przez cięcia budżetowe musiałam długo to odwlekać.
[R] - Jak na rok funkcjonowania szkoła ma dużą renomę. Czy jesteś z tego powodu dumna?
[D.N] - Oczywiście, że tak. Chciałam stworzyć miejsce bezpieczne dla dzieci, ale i również o wysokich standardach.
[R] - Rozumiem. Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i powodzenia w dalszym rozwoju placówki!

Wycinek gazety Los Angeles Times 2017r.
Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
 
Fabuła-forma wywiadu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Informacje :: Kompendium wiedzy-
Skocz do: