Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz A

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 12:25 pm

Główna część szkoły.
Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
Noah Carter

Noah Carter


Age : 22
Orientacja : Bisexual
Liczba postów : 14
Grupa : sophmore 10th grade
Join date : 26/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 12:36 pm

Po tym przeklętym treningu byłem tak zmęczony, że nawet nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić. Dostałem na szczęście sms-a od Izzy, że mój malutki skarb jest bezpieczny. Nie wiem co bym począł, gdyby ktoś z kolegów dorwał mój zeszyt. Na pewno muszę podejść do dziewczyny i zabrać swoją własność. Musiałem jeszcze popracować nad kilkoma piosenkami, chciałem, aby były one perfekcyjnie.
Wpatrzony w telefon, gnałem przed siebie, aby jak najszybciej wyjść z tej przeklętej budy. Może nie przeklętej, ale w momencie jak padałem na ryj chciałem już być w swoim łóżku.
Z tego wszystkiego aż wpadłem na kogoś dużego, twardego i z pewnością nie jest to miły święty Mikołaj. Podniosłem głowę i aż powiedziałem pod nosem -Cholera. - pokręciłem głową, uśmiechając się lekko do mojego ULUBIONEGO nauczyciela na świecie.
-Pan wybaczy, jestem zmęczony i nie patrzę przed siebie. - zaraz zacznie prawić mi morały, za które będę chciał już teraz popełnić samobójstwo.
Powrót do góry Go down
Alec Blackwood

Alec Blackwood


Age : 34
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 9
Grupa : Nauczyciel matematyki
Join date : 27/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 1:49 pm

Idąc z gorącą kawą późnym popołudniem w stronę pokoju nauczycielskiego ktoś na mnie wpadł. Cała zawartość wylała się na moją białą koszulę.
- Psia kość - warknąłem pod nosem i spojrzałem na nieco niższego chłopaczka. Carter... szczerze nie spodziewałem się go w szkole o tej godzinie. Nie wydawał się być jakoś przykładnym uczniem, by siedzieć w szkole jeszcze po godzinach. Albo inaczej... był nieco zbyt leniwy, by zostawać tak długo.
- A co pana tak zmęczyło, panie Carter? Nie uważa pan, że to dość nieodpowiedzialne patrzeć w komórkę zamiast orientować się co się dzieje w okół pana? - spytałem wyciągając z kieszeni paczkę chusteczek i wycierając mokrą plamę na koszuli.
- Następnym razem proszę uważać nieco bardziej. - dodałem i spojrzałem na niego. Mój wzrok może nie należał do najprzyjemniejszych, ale taką miałem mimikę twarzy. Wyrzuciłem papierowy kubeczek do kosza.
Teraz będę musiał pójść do nauczycielskiego się przebrać. Izzy pewnie by było głupio, gdyby dowiedziała się, że jednak zapasowa koszula w pokoju nauczycielskim się przydała.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Age : 22
Orientacja : Bisexual
Liczba postów : 14
Grupa : sophmore 10th grade
Join date : 26/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 2:05 pm

Jestem chyba największym przegrywem w chwili obecnej w tej szkole. Przecież mogło być jeszcze lepiej, samo oblanie kawą to nic, prawda? Chociaż moment.. jego koszula była mokra, a to co było pod nią bardzo mi się podobało. Może jednak nie jestem wcale takim wielkim przegrywem? Cholera jasna można powiedzieć, że wygrałem praktycznie całe życia. Yeaaah.
Wyciągnąłem ze swojego plecaka chusteczkę, a następnie automatycznie zacząłem pomagać wycierać się panu Blackwoodowi. Chyba nie tak to powinno wyglądać..
-uGH! Pan wybaczy. Trening nam się przedłużył, a od rana mam wszystko na głowie. Sprawdzałem wiadomości od koleżanki, trzyma moją rzecz, którą zgubiłem. - już wolałem się z nim nie kłócić. Poza tym siły nawet na to nie miałem. Chciałem w tej chwili wziąć zeszyt, położyć się do wyra, myśleć o pięknej klacie nauczyciela i zasnąć. Taki był mój plan.
-Okeeej, postaram się. - przytaknąłem, lekko przewracając oczami.
Powrót do góry Go down
Alec Blackwood

Alec Blackwood


Age : 34
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 9
Grupa : Nauczyciel matematyki
Join date : 27/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 2:24 pm

Spojrzałem na jego rękę i troszkę się spłoszyłem. Odsunąłem ją delikatnie.
- Nie trzeba. - spojrzałem na niego. Straszliwie przypominał mi pewną osobę, ale nie chciałem o tym mówić... ani myśleć - I daje panu zadanie domowe, że jak tylko wróci pan do domu ma się pan grzecznie położyć spać. Przed panem cały weekend, chcę by na poniedziałkową kartkówkę był pan wypoczęty i gotowy do działania. - uśmiechnąłem się delikatnie do niego i nawet poczochrałem te brązowe loczki.
- Do zobaczenia w poniedziałek. - ruszyłem do pokoju nauczycielskiego. I tyle było po mojej cudownej kawci.

/ftsio/
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Age : 22
Orientacja : Bisexual
Liczba postów : 14
Grupa : sophmore 10th grade
Join date : 26/09/2018

Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A EmptyNie Wrz 30, 2018 2:34 pm

Zachowanie pana Aleca było dla mnie niejasne. I to bardzo. W klasie jest dla mnie niemiły i oschły, czasami tylko czeka, aby mnie udupić. Natomiast w chwili obecnej nawet mnie dotknął i brzmiał, jakby był zmartwiony moją postawą. Ten typek jest zdecydowanie dziwny, może ma nawet rozdwojenie jaźni?
Muszę spytać o to przy najbliższym spotkaniu Izzy. WŁAŚNIE! Mój zeszyt. Przez tego przeklętego profesorka prawie bym o tym zapomniał. Głośno westchnąłem, zmierzając w kierunku bloku dziewczyn. Liczyłem na to, że nie natrafię po drodze na jakąś starą nauczycielkę, która zwyzywa mnie od zboków albo innych degeneratów. Halo, ja nie zamierzam zrobić nic głupiego, tak? Poza tym założę się, że Izzy na pewno jest lesbijką, bo jaka biseksualna dziewczyna nie chciałaby podrywać takiego chłopaka jak ja? No, ja również żadnej nie znam.

( z tematu )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz A Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz A   Korytarz A Empty

Powrót do góry Go down
 
Korytarz A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Korytarz z szafkami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Szkoła :: Korytarze-
Skocz do: