Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet pielęgniarki

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki EmptyWto Paź 09, 2018 11:34 pm

Pielęgniarka przebywa w szkole praktycznie całymi dniami, dzięki czemu uczniowie zawsze mogą liczyć na jej pomoc. Dość spore pomieszczenie z kilkoma łóżkami w białą pościel oraz wielkimi szafami z lekami, bandażami itd.
Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
Eddie Kaspbrak

Eddie Kaspbrak


Age : 21
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 85
Grupa : Freshman 9th grade
Join date : 27/09/2018

Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki EmptyWto Paź 09, 2018 11:48 pm

Wraz ze Stanem pomogłem Richardowi dostać się do pielęgniarki. Potem Stan musiał iść do dyrektorki... Miałem nadzieję, że Sammy nie zostanie zawieszony, ani nic... Ale bardziej bałem się teraz o Richa. Jezusie to co mu się stało... to było okropne. Położyliśmy go na łóżko pielęgniarki, która tylko złapała się za głowę widząc stan "pacjentów". Co prawda Richard w porównaniu z naszym prześladowcą wyglądał jak okaz zdrowia, ale kurwa nie daruje temu złamasowi, ze skrzywdził moje najdroższe słońce w ten sposób. Richard po kwadransie chyba zrobił się nieco bardziej świadomy, ale dalej wyglądał jak siedem nieszczęść mimo usilnych prób pielęgniarki, za to Kyle został wywieziony do szpitala. Cholera chyba Sammy będzie miał jednak duże kłopoty.
Sam w sumie byłem tylko lekko posiniaczony od upadków, ale tak to raczej pielęgniarka dała mi melisę na uspokojenie.
Siedziałem obok Richa trzymając go za dłoń dalej szlochając cichutko.
Powrót do góry Go down
Richie Tozier

Richie Tozier


Tożsamość płciowa : boy
Age : 22
Orientacja : bisexual
Liczba postów : 104
Grupa : freshman 9th grade
Join date : 26/09/2018

Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki EmptyWto Paź 09, 2018 11:56 pm

Ten dzień zdecydowanie nie należał do moich najlepszych. Przynajmniej miałem przy sobie Eddiego, który niestety cały czas przeżywał całą sytuację. Wiedziałem, że będzie się przejmował i będzie mu bardzo przykro. Nie lubiłem patrzeć jak moje maleństwo jest smutne. Cholernie mnie to bolało.

Poczułem się po jakimś czasie trochę lepiej, dostałem jakieś tabletki przeciwbólowe, a leżenie na łóżku było sto razy wygodniejsze niż na tamtej zimnej podłodze. Jak piguła wyszła na chwilę, zostawiając obok mojego łóżka jakiś notesik z mazakiem, postanowiłem wykorzystać tę chwilę i poprosiłem Edsa, aby przysiadł obok mnie na łóżku. Musiałem go namawiać, bo powiedział, że nie, bo zrobi mi krzywdę i takie tam. Meh.

-No już kotuś, nie płacz. - pogłaskałem go lekko po policzku i zabrałem ze stoliczka czerwony mazak. Położyłem sobie rękę z gipsem mojego chłopaka na brzuchu i widząc napis, poczułem jak znowu ogarnia mnie złość. Nie chciałem jednak bardziej denerwować Eddiego, dlatego w miejsce s wpisałem duże, czerwone V. Uśmiechnąłem się sam do siebie, po czym pocałowałem lekko jego rączkę, układając się jakoś tak, aby Eddie mógł położyć się obok mnie. Aktualnie umierałem, nooo tak jakby, więc mi nie odmówił i leżał ze mną na łóżku. Do największych nie należało, ale mój maluszek jest chudziutki. -Nikt nie będzie mi cię obrażał. Jesteś moim małym skarbem, wiesz? I nie jesteś loserem, babe. - powiedziałem, całując go lekko w czółko. Wyciągnąłem z plecaka notatnik, w którym bazgrałem podczas biologii. Podałem mu go, aby pośmiał się trochę z moich głupich, dziecinnych romantycznych zapisków.

-Wiem, że robiło się takie rzeczy w podstawówce, ale tęskniłem za tobą bardzo dzisiaj, wiesz? - mruknąłem mu do ucha, wdychając przy okazji ładny zapach włosków mojego chłopca.
Powrót do góry Go down
Eddie Kaspbrak

Eddie Kaspbrak


Age : 21
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 85
Grupa : Freshman 9th grade
Join date : 27/09/2018

Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki EmptyCzw Paź 11, 2018 9:47 pm

Bałem się, że coś mu zrobię będąc za blisko. Że przypadkiem zrobię mu krzywdę, a naprawdę tego nie chciałem...
Siadłem jednak obok i w milczeniu patrzyłem co robi. Gdy skończył, aż mi się serce topiło, to było tak cholernie urocze... nie wiedziałem, że potrafi taki być. Jak tylko pokazał, bym położył się obok niego no... nie mogłem odmówić tym ślicznym paczadełkom. Spojrzałem prosto w jego piękne oczy.
- Jestem przegrywem... największym z największych... no... prawie. Bo mam ciebie. Przy tobie jestem dużo lepszy, wiesz? - uśmiechnąłem się i pocałowałem go delikatnie w usta, a później spojrzałem na zeszyt. Zaśmiałem się, ale nie z kpiną, raczej... rozczulony.
Powrót do góry Go down
Richie Tozier

Richie Tozier


Tożsamość płciowa : boy
Age : 22
Orientacja : bisexual
Liczba postów : 104
Grupa : freshman 9th grade
Join date : 26/09/2018

Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki EmptyCzw Paź 11, 2018 10:09 pm

Widziałem, że Edward był trochę spięty, ale bardziej niż teraz umierający nie będę. Objąłem go ramieniem, mlaszcząc z niezadowolenia przez to co mówił. Czy on oszalał czy jak? Jak ktoś taki uroczy i kochany jak on mógłby być przegrywem, przepraszam bardzo?

-Chyba coś sobie wmówiłeś, babe. Nie jesteś żadnym przegrywem, chociaż to o mnie było cute i cię kocham. - uśmiechnąłem się do niego, ciesząc się w duchu jak dziecko przez ten pocałunek. No co? Eddie rzadko kiedy jest taki śmiały, jeśli chodzi o uczucia względem mnie. Przynajmniej według mnie-- albo sobie wmawiam, bo chciałbym ich więcej.

Odłożyłem po wszystkim zeszyt, biorąc z szafki obok moje potłuczone okulary. Miło, że mi je chociaż oddali, jednak nie wiem czy miało to jakikolwiek sens. Odetchnąłem głęboko, obracając je w dłoni.

-Muszę się chyba przerzucić na soczewki. Ale kurwa, szkoda mi ich, przywiązany jednak byłem. - może to głupie, ale miałem te oksy przez tyle lat, to normalne, że będzie mi ich brakowało, co nie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet pielęgniarki Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet pielęgniarki   Gabinet pielęgniarki Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet pielęgniarki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabinet dyrektorki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Szkoła :: Inne pomieszczenia-
Skocz do: