Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz z szafkami

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Stanley Uris

Stanley Uris


Age : 21
Orientacja : Bisexual
Liczba postów : 100
Grupa : Freshman 9th Grade
Join date : 26/09/2018

Korytarz z szafkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz z szafkami   Korytarz z szafkami - Page 2 EmptyCzw Wrz 27, 2018 7:57 pm

Wiedziałem, że Bill się bardzo zmartwił, jednak zależało mi na tym, by go jak najszybciej uspokoić. Na szczęście był wyjątkowo miękki (nie spodziewałem się, że aż tak, wygląda na kościstego).
Nawet nie zauważyłem, gdy zaczęliśmy się kierować do końca korytarza. W sumie nie miałem zielonego pojęcia co moglibyśmy porobić... w pokoju też jest zwykle nudno, a skoro nie mamy żadnych zajęć to może mogliśmy wyjść na miasto? Sprawdziłem telefon i ogarnąłem, że jeszcze jest wczesna godzina, więc można gdzieś iść... mam ochotę na Ciebie Bill.
- A może pójdziemy się przejść na miasto? - zaoferowałem, bo co innego dało się robić w tej szkole... W sumie jesteśmy w ogromnym Los Angeles, tu jest mnóstwo rzeczy i miejsc, które można zwiedzić, jednego dnia na pewno tego nie zrobimy, a więc najlepiej zacząć jak najszybciej!
Powrót do góry Go down
Bill Denbrough

Bill Denbrough


Age : 22
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : freshman 9th grade
Join date : 26/09/2018

Korytarz z szafkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz z szafkami   Korytarz z szafkami - Page 2 EmptyCzw Wrz 27, 2018 8:03 pm

Perspektywa wyjścia na miasto była całkiem kusząca. Z której strony by nie spojrzeć byliśmy w jednym z najlepszych miejsc na ziemi, dlaczego by z tego nie skorzystać? Zastanawiałem się jednak, gdzie moglibyśmy się przejść i czy na pewno się nie zgubimy. W sumie... chyba za bardzo przejmowałem się takimi rzeczami, co sprawiało, że nie mogłem wyluzować. Trochę chillu, Bill.. W końcu tak mówili Ci twoi przyjaciele!
-W sumie dobry pomysł. Ppprowadź nas pprzewodniku Uris. - poklepałem go po ramieniu i ruszyłem w kierunku głównego wyjścia. Na szczęście najważniejsze rzeczy przy sobie takie jak portfel, klucze miałem zawsze przy sobie. Otworzyłem drzwi uradowany naszą skromną wycieczką i popędziłem przyjaciela ręką. -Nnno, szybciej!

(zt with stan)
Powrót do góry Go down
 
Korytarz z szafkami
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Korytarz A

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Szkoła :: Korytarze-
Skocz do: