Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wzór karty postaci

Go down 
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Wzór karty postaci  Empty
PisanieTemat: Wzór karty postaci    Wzór karty postaci  EmptyWto Wrz 04, 2018 6:14 pm

Diana   Northland x 21.03 x 42 x NPC x Nowy Jork x homoseksualna

biografia

Urodziłam się w Nowym Jorku w rodzinie bez miłości. W dzieciństwie ojciec znęcał się nade mną, matka nie zwracała na mnie uwagi, uzależniając się od narkotyków, przez co nie było jej często w domu.
Będąc w liceum po raz pierwszy się zakochałam. Kochałam jej uśmiech, zawsze jej obecność dodawała mi otuchy, pozwalała zapomnieć o tym, co czekało na mnie w domu. Była i na zawsze została moją nadzieją. Nasza miłość nie była jednak akceptowana przez społeczeństwo, musiałyśmy znosić głupie uwagi i kpiny naszych "kolegów i koleżanek".
Po ukończeniu szkoły uciekłyśmy z dala od wspomnień i zaczęłyśmy nowe życie razem. Początki były trudne, każdy miesiąc musiałyśmy rozplanować w ten sposób, by budżet był wystarczający, wtedy zaczęły się częstsze kłótnie, które jednak zawsze miały dobre zakończenie.
Na pomysł otworzenia szkoły wpadłam długo przed zaręczynami, temat "lgbt" zaczął być bardzo popularny, jednocześnie nadal ta różnorodność była uznawana za coś złego, nie mogłam do tego dopuścić. Pamiętając swoje dzieciństwo, tą nienawiść do mnie, nie umiałam myśleć o dzieciach, które czuły to co ja w ich wieku. Problemem jednak stał się budżet, brak dofinansowania oraz niechęć do tego przedsięwzięcia sprawiła, ze przez lata pomysł stał w miejscu.
Teraz jednak jestem tu, jako dyrektorka Northwood Highschool, miejsca gdzie my, osoby uznane za "inne", nie będą musiały bać się tego co czują i kim są.

charakter

Jestem przyjacielską i pogodną osobą. Nigdy nikomu nie odmówiłam pomocy, gdybym tylko mogła wzięłabym pod swoje skrzydła każdego zranionego człowieka. Vanessa określa mnie jako romantyczkę, w czym muszę przyznać jej trochę racji. W swojej pracy muszę być jednak konsekwentna, staram się zachęcać uczniów do pogłębiania ich zainteresowań pozaszkolnych.

ciekawostki

-robię najlepszą pomidorową zupę

-lody mango&marakuja to moja miłość

-uwielbiam szydełkować

-kolekcjonuję porcelanowe lalki



Kod:


imiona [b]x[/b] nazwisko [b]x[/b] data urodzenia [b]x[/b] wiek [b]x[/b] grupa [b]x [/b] miejsce urodzenia [b]x[/b] orientacja



[b]biografia[/b]
xxxxxxx

[b]charakter[/b]
xxxxxxxx

[b]ciekawostki[/b]
xxxxxxx

Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
 
Wzór karty postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rezerwacje postaci
» Wzór telefonu
» Wzór relacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Kartoteka :: Karty Postaci-
Skocz do: