Northwood Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Northwood Highschool

Liceum Northwood zostało stworzone z myślą o osobach ze społeczności lgbt.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wzór relacji

Go down 
AutorWiadomość
Diana Northland
Admin
Diana Northland


Age : 48
Orientacja : Homosexual
Liczba postów : 51
Grupa : Dyrekcja
Join date : 04/09/2018

Wzór relacji Empty
PisanieTemat: Wzór relacji   Wzór relacji EmptyWto Wrz 04, 2018 6:16 pm

Vanessa Northland
Wzór relacji 4TP8
Poznałyśmy się w drugiej klasie liceum, już wtedy wiedziałam, że będzie dla mnie kimś więcej niż tylko przyjaciółką. Po roku znajomości wyjawiłam jej swoje skrywane przez cały ten czas uczucia. Od tamtego momentu nie ma w moim życiu kogoś cenniejszego niż moja najdroższa żona Vanessa, która pomaga mi kierować liceum.


Alexander Blackwood
Wzór relacji 6a1e47bc6842f8058d59789ce7ac09e2
Pierwszy nauczyciel liceum Northwood, jest moim przyjacielem, do którego zawsze mogę się zwrócić. Często spotykamy się towarzysko wraz z moją żoną oraz jego narzeczoną.




Kod:

[b]Imię i nazwisko[/b]
tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst  tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst

[b]Imię i nazwisko[/b]
tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst  tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst
Powrót do góry Go down
https://lgbt-school.forumpolish.com
 
Wzór relacji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór telefonu
» Wzór karty postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Northwood Highschool :: Kartoteka :: Relacje-
Skocz do: